Wykonujemy sesje biznesowe i wizerunkowe i portretowe. Twoje zdjęcia wykonane przez nas pozwolą Tobie zaprezentować się w mediach i Internecie. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Kładziemy nacisk na to, by charakter i klimat zdjęcia był spójny z Twoją branżą.  Sesje wykonujemy w naszym studio, w mieście, w miejscu pracy lub plenerze.

Retusz w cenie

Nieodzownym elementem naszej usługi jest retusz zdjęcia. przy każdej fotografii z tego zakresu usług stosujemy zaawansowaną obróbkę kolorystyczno-tonalną oraz retusz skóry twarzy, tak aby finalnie model lub modelka wyglądała atrakcyjnie i naturalnie.

Sesja biznesowa

Sesje biznesowe – Fotografia jest podstawowym narzędziem budowania wizerunku w sieci.

Pomożemy Ci zaprezentować się swoim klientom z jak najlepszej strony. Usługa polega nie tylko na wykonaniu zdjęć, ale także na ich poprawnym przygotowaniu zarówno estetycznym jak i technicznym. Oferujemy różne pakiety ale łączy je to, że do zadania podchodzimy z najwyższą starannością.

Sesje biznesowe – co trzeba wiedzieć?

Przede wszystkim, musimy umówić się na termin. Sesje biznesowe i wizerunkowe wykonujemy w dowolnych terminach, więc jeśli jesteś osobą zapracowaną, to z ogromną przyjemnością dostosujemy się do Ciebie nawet po godzinach otwarcia naszego studia. Sobota czy też niedziela nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Spotkanie można umówić osobiście, telefonicznie lub korzystając z formularza dostępnego w dole strony.

Na miejscu czy to w naszym studio, na mieście czy w Waszym miejscu pracy rozpoczynamy pierwsze zdjęcia. W waszym zakresie leży ubiór, ewentualny makijaż oraz dobry nastrój. Reszta zajmiemy się my. Dajemy możliwość zmiany odzienia i wykonania zdjęć w różnych stylizacjach. Podczas sesji na bierząco możecie obserwować pierwsze efekty.

Wybór zdjęć

Po wykonaniu sesji w najszybszym możliwym terminie prześlę Państwu link do większości wykonanych ujęć z planu zdjęciowego. Wcześniej dokonam jedynie wstępnej selekcji zdjęć i odrzucę fotografie, które nie nadają się do publikacji. Spośród puli pozostałych to Państwo wybierają zdjęcia, które zostaną poddane już obróbce cyfrowej i wydrukowane.Accounts

Free Trial

Projects

Projects

SSL

Storage

Domains

Studio

190 zł


do 30 min sesji w studio

3 starannie wyselekcjonowane i obrobione zdjęcia

Profesjonalna orbróbka kolorystyczna i retusz

Zdjęcia wydrukowane w dwóch formatach

Różne tła do wyboru

Wersje elktroniczne do pobrania oraz na płycie

Dodatkowy kadr  40 zł

Studio proffessional

350 zł

do godziny sesji

do 60 minut sesji w studio

10 starannie wyselekcjonowanych i obriobionych zdjęć

Profesjonalna orbróbka kolorystyczna i retusz

Zdjęcia wydrukowane w dwóch formatach

Różne tła do wyboru

Wersje elktroniczne do pobrania oraz na płycie

Dodatkowy kard 30 zł

Business proffesional

450 zł

ONE TIME FEE

do 90 min sesji w  mieście lub miejscu pracy

5 starannie wyselekcjonowanych i obriobionych zdjęć

Profesjonalna orbróbka kolorystyczna i retusz

Zdjęcia wydrukowane w dwóch formatach

Zdjęcia wykonywane w wybranej lokalizacji

Wersje elktroniczne do pobrania oraz na płycie

Dodatkowy kadr 30zł

Świadczymy także inne usługi dla biznesu

Fotografia produktowa

Filmowanie

Zdjęcia i filmy z drona