Zbliżają się święta a to oznacza, że powoli kończy się czas znalezienie oryginalnego pomysłu na prezent. Najbliższe sercu są zawsze prezenty spersonalizowane. Pamiątkowe zdjęcie, sesja zdjęciowa albo foto-kalendarz, to tylko niektóre z ofert naszego studia. Specjalnie dla was uszykowaliśmy 5 pomysłów na prezent pod choinkę.

1. Fotoobraz na płótnie

Fotoobraz na płótnie, to piękna dekoracja, która zdecydowanie wyróżnia się na tle zwykłych zdjęć oprawionych w ramkę

Kliknij i zobacz naszą ofertę foto-obrazów

2. Foto-bombka

Kolejna ciekawa ozdoba w naszej ofercie to foto-bomkba. Można ją zawiesić na choince, albo postawić na stole. Foto-bombki oferujemy w różnych rozmiarach. Są one dwustronne – z jednej strony znajduje się zdjęcie a z drugiej ozdobny napis, ale jesteśmy elastyczni i przygotujemy ją według pomysłu klienta.

Kliknij i zobacz ofertę foto-bombek

3. Foto-kalendarz

W swojej ofercie mamy różne typy foto-kalendarzy. Do każdego wykonujemy indywidualny projekt. Kalendarz z twoim zdjęciem możemy zrobić jako jednodzielny, trójdzielny, z przekładanymi kartami (każde zdjęcie na innej karcie).

Foto-kalendarz można zamówić w naszym studio. 

4. Foto-album i foto-ksążka 

Fotoalbum lub fotoksiążka z twoimi zdjęciami, to prezent z wyższej półki. Nasze foto-albumy są wykonywane ręcznie i z największą starannością. Wycena jest indywidualna i zależna od projektu, który wykonujemy na podstawie zdjęć przekazanych przez klienta.

5. Bon podarunkowy.

Zaproś swoich bliskich na wyjątkową sesję zdjęciową do naszego studia. Bony podarunkowe można także wykorzystać na inne usługi. Jest to najbardziej uniwersalny pomysł na prezent.

Dostępne są bony podarunkowe o wartości 100 zł, 200 zł i 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *