Zapraszamy na Wyjątkowe Sesje Z Okazji Dnia Babci i Dziadka!

Cieszymy się, że możemy ogłosić specjalne sesje fotograficzne dedykowane Dniu Babci i Dziadka! W tym roku przygotowaliśmy trzy niezwykłe pakiety, z myślą o uwiecznieniu tych wyjątkowych chwil. Niech Wasze wspomnienia staną się trwałym darem dla Waszych najbliższych. Dodatkowo, mamy dla Was możliwość zakupu pakietu zawierającego piękny fotoalbum!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Trzy Pakiety do Wyboru: Dostosuj sesję do swoich potrzeb, wybierając jeden z trzech dostępnych pakietów. Znajdziesz wśród nich także pakiet z fotoalbumem, który stanie się niezapomnianym prezentem dla Waszych bliskich.

  • Fotoalbum – Trwała Pamiątka: Wybierając nasz specjalny pakiet z fotoalbumem, zyskujesz trwałą pamiątkę z Dnia Babci i Dziadka. Każda strona fotoalbumu to kawałek historii pełen uśmiechów i emocji.

  • Sesje w Dniach 20-21 Stycznia: Nasze sesje odbędą się w wybranej sobotę i niedzielę, 20 i 21 stycznia. Jeżeli jednak te daty nie odpowiadają Wam, z przyjemnością dostosujemy się do Waszego grafiku.

  • Specjalny Bon na Sesję: Jeśli szukacie idealnego prezentu, z możliwością dostosowania terminu sesji do własnych potrzeb, proponujemy zakup specjalnego bonu na konkretną sesję. To wyjątkowy sposób na sprawienie radości swoim najbliższym.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Aby omówić szczegóły sesji lub dokonać rezerwacji, prosimy skorzystać z formularza, który znajduje się pod tym linkiem lub kliknięcia w przycisk.

https://grzebyta.zalamo.com/book

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *